Luxusní vibrátory pro Vaše krásné chvíle.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ VIBRÁTORY

VIBRÁTOR LETEN

Dostupnost: Skladem

490 Kč

Dárek zdarma ke každé objednávce

Rychlý přehled

Masážní hlavice se sedmi rychlostmi, skvělý stimulátor a masážní přístroj v jednom. Díky silnému motoru mu nemůže žádný jiný vibrátor konkurovat a pro řadu lidí je zárukou neuvěřitelných orgasmů. Pozor, tato hračka je silně návyková, což jste mohli vidět i v oblíbeném seriálu "Sex ve městě", kdy Samantha málem nepřežila poruchu svého vibrátoru.


490 Kč

LETEN

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

  • USB nabíjení
  • hlavice z lékařského silikonu
  • jednoduché ovládání
  • masážní vibrátor
  • LETEN

Podrobnosti

LETEN lze využít dvěma způsoby:

MASÁŽNÍ PŘÍSTROJ- První účel, ke kterému byl primárně určen na začátku své kariéry, je masírování zad, krku, ramen a svalů a nervů, ať již jen pro relaxaci nebo při rekonvalescenci. Je to tak jeden z mála masážních přístrojů, který si opravdu získal popularitu díky svému výkonu.

EROTICKÁ POMŮCKA - Druhý způsob využití přišel časem, ale získal si velikou oblibu zejména u žen jako erotická pomůcka. Díky silnému motoru mu nemůže žádný jiný vibrátor konkurovat a pro řadu lidí je zárukou neuvěřitelných orgasmů. Pozor, tato hračka je silně návyková, což jste mohli vidět i v oblíbeném seriálu "Sex ve městě", kdy Samantha málem nepřežila poruchu svého vibrátoru.

Při používání vibrátorů ze silikonu využívejte výhradně lubrikační gely na vodní bázi. Nepoužívat silikonové lubrikační gely a oleje, jelikož mohou s materiálem reagovat a výrobek tak znehodnotit