Luxusní vibrátory pro Vaše krásné chvíle.

LUXUSNÍ VIBRÁTORYNapsali o nás super články na popularních webech!!


Přečtěte si zde :

Jenpromuže: Vibrátor jako skvělý dárek
Jenproženy: Luxusní vibrátor pro ženy
Jenproholky: Luxusní vibrátory Lovers

Vibrátor jako vánoční dárek

Když jste byly ještě malé děti, měly jste určitě raději tvrdé dárky než ty měkké. Postupem času jste zjistili, že mezi měkkými a tvrdými dárky není nijak veliký rozdíl a že pojem „tvrdý“ a „měkký“ se vyskytuje i v jiných oblastech než u vánočních dárků. Jelikož se nezvratným tempem blíží vánoce, podíváme se na to, jaký erotický dárek je nejvhodnější právě pod stromeček. Nejhodnějším dárkem pro intimní chvíle pod stromečkem je samozřejmě vibrátor. Vyberte si zde z nejrůznějších značek, tvarů, typů nebo barev ten nejvhodnější pro vaši manželku nebo přítelkyni. Nejvyužívanější jsou tzv. párové vibrátory, které zpříjemní intimní chvíle rozkoše obou současně. Pokud jste žena a chcete dopřát svému partnerovi přímo bouřlivý orgasmus, pak jsou tu pro Vás vibrátory, které dráždí mužský G-bod. Druhým hitem tohoto roku jsou vibrátory, které mají více nezávislých vibračních jednotek. Zatímco ten starý pouze „vrněl“, protože byl součástí pouze jeden rotor, tyto nové mají rotory hned tři na více místech. Tím se docílí toho, že dráždění probíhá nejen ve špičce vibrátoru, ale také v jeho vrnící spodní části a také po vaginálních stěnách. Pokud Vás ještě nic neuchvátilo, tak svým partnerkám kupte luxusní vodotěsný vibrátor, který ji naprosto dokonale udělá dobře. Pokud Vám vibrátor přijde jako levný způsob vyjádření lásky, můžete koupit také erotické prádlo, které jak vy, tak Vaše partnerka náležitě oceníte nebo vonný masážní olej proto tu nejbáječnější masáž. Pokud naopak nemáte peněz na rozdávání, tak jí kupte obyčejný vibrátor za pár korun, který splní základní potřeby každé ženy. Dámy, pokud máte doma partnera, který má problémy s potencí, měl byste mu koupit vakuovou pumpu. Je to velice příjemná záležitost, a tak ani pánové nepřijdou zkrátka. Pokud nejste žárlivý typ, můžete mu koupit vibrační gelovou vagínu pro chvíle bez Vás.ROMANT SONIA

ROMANT SONIA patří mezi luxusní vibrátory značky ROMANT. Je vyroben ze 100% lékařského silikonu, který vibrátoru propůjčuje sametovou hebkost a šetrnost. Jádro tvoří pokovovaný ABS plast, mezi jehož výhody patří vysoká odolnost a tlumivost zvuku. Mezi kvality vibrátoru ROMANT SONIA patří jeho tichý chod, voděodolnost a snadná údržba.


ROMANT SONIA nabízí 7 vibračních módů s několika stupni vibrační intenzity a celkovou výdrží až 2 hodiny. Další funkcí je dotykový režim. Propracované tělo vibrátoru je dokonale přizpůsobeno křivkám ženského těla pro zvýšení výsledného prožitku. Bezkonkurenční kvalitu vibrátoru ROMANT SONIA doplňuje stylový design s elegantním provedením.ROMANT AURA

ROMANT AURA je díky své vysoké kvalitě řazen mezi luxusní vibrátory určené pro nejnáročnější uživatelky. Je vyroben ze 100% lékařského silikonu a jádra z pokovovaného ABS plastu. Díky tomu je nejen sametový na dotek a šetrný k vaší pokožce, ale také vysoce odolný. O své odolnosti svědčí i voděodolnost do hloubky jednoho metru.


ROMANT AURA je tichý, ale účinný vibrátor o sedmi vibračních módech a zvukovém senzoru. Díky tomu je výsledný prožitek hlubší a delší. Celková výdrž vibrátoru je navíc až dvě hodiny. Jádro a účinnost je navíc doplněna výjimečně povedeným designem.


Důmyslně propracované vibrátory dokonale vyhovují křivkám ženského těla, proto přináší výjimečný zážitek z každého použití. Dopřejte si chvilku rozkoše a hýčkejte své tělo.ROMANT IVY ROSE

ROMANT IVY je dalším z kvalitní řady luxusních vibrátorů značky ROMANT. Je k dostání v růžové barvě a malém provedení s váhou pouhých 31 gramů. Jeho tělo tvoří 100% lékařský silikon, který je oblíbený především pro svoji šetrnost k pokožce, hypoalergenní vlastnosti a hebkost na dotek. Jádro vibrátoru z kvalitního pokovovaného plastu ABS navíc zajišťuje vysokou odolnost a tlumivost zvuku.


Stejně jako ostatní luxusní vibrátory ROMANT je i IVY 100% voděodolný, tudíž je vhodný k použití i ve vaně či sprše. ROMANT IVY je tichý, ale účinný společník vyznačující se neuvěřitelně silnými vibracemi. Je vhodný nejen pro ženy, ale také pro páry, které se nebojí uspokojit svoji touhu dosyta.


Vibrátor disponuje sedmi vibračními režimy a funkcí SHAKE, která slouží k jednoduché změně vibračního režimu zaklepáním.


Doplňte svůj sexuální život o jedinečného vibračního společníka a dopřejte si ty nejuspokojivější chvíle rozkoše.ROMANT OLINA

ROMANT OLINA patří zaslouženě mezi luxusní vibrátory značky ROMANT. V malém těle v sobě spojuje vysoce účinné vibrační jádro, 100% voděodolnost a šetrnost k vaší pokožce. To vše v elegantním a diskrétním provedení v růžové či fialové barvě.


Je vyroben ze 100% lékařského silikonu, který je vysoce šetrný, hypoalergenní a snadno omyvatelný. Jádro vibrátoru tvoří pokovovaný plast ABS, který je odolný i vůči vodě. ROMANT OLINA je tak dokonalým společníkem pro vaše sexuální hrátky i ve vaně.


Vibrátor je výkonný, ale velmi tichý disponující sedmi režimy vibrací. Vibrátory tohoto druhu si vydobyly slávu nejen u žen, ale také párů. Zpestřete si i vy svůj sexuální život a dopřejte svému tělu intenzivní a kvalitní prožitek.ROMANT MIYA

ROMANT MIYA je elegantní vibrátor značky ROMANT. Svoji oblibu si bezesporu získá svojí výkonností, která se vyznačuje neuvěřitelně silnými vibracemi, jimiž se vyznačují jednotlivé vibrační režimy. ROMANT MIYA se může pochlubit celkem sedmi vibračními módy pro ještě vyšší uspokojení vaší touhy a zvukovým senzorem.


Luxusní vibrátory jsou ze 100% lékařského silikonu a jádra z pokovovaného plastu ABS. Právě díky volbě těch nejkvalitnějších materiálů je ROMANT MIYA vysoce šetrný k vaší pokožce a sametový na dotek.


Účinný, ale tichý společník MIYA je navíc voděodolný, tudíž ho můžete použít i ve sprše či vaně. Ovládání je velice jednoduché pomocí tří tlačítek.


ROMANT MIYA je vhodnou volbou pro každou náročnou ženu. Uspokojte své nejtajnější sny.